Deweloper

Doswiadczenie pozwala nam na realizacje własnych pomysłów.

Od lat zajmujemy się realizacją projektów związanych z branżą budowlaną. Dzięki temu posiadamy solidne doświadczenie, sprawdzoną kadrę oraz szeroki zakres możliwości. Nasze realizacje charakteryzują się dbałością o detale. Swoją pracą, staramy się podnosić wartość zleconych nam do budowy obiektów.

Wraz z doświadczeniem przyszedł czas, który pchnął nas w realizację własnych pomysłów, własnych projektów. Zapragnęliśmy realizować i oddawać budynki, które od początku do końca będą naszą wizytówką. Budynki które pozwolą docenić naszą pracę i zaangażowanie.

NOWE STAWKI

Najnowsza inwestycja
„Nowe Stawki” ul. Łódzka

Dobry design spotkał się pod tym kątem z dogodną lokalizacją. Inwestycja ma do zaoferowania kameralny, trzypiętrowy budynek mieszkalny. Obiekt posiada 36 mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach. Obiekt jest przyjazny dla dzieci i przede wszystkim niezwykle przestronny. W 4 kondygnacjach znajduje się również podziemny parking dla mieszkańców. Nieruchomość wyróżnia się wysublimowaną architekturą. Wyjątkowej elegancji dodaje ciekawa, minimalistyczna elewacja w kolorystyce przeciwstawnej czerni i bieli.

Jest to idealna lokalizacja dla osób, które pragną nieco odciąć się od przestrzeni miejskiej, jednak nie chcą tracić z nią całkowitego kontaktu. Dojazd do centrum Torunia nie zajmuje zbyt wiele czasu i oszczędza wielu trudności.

36 mieszkania

4 kondygnacje

42 miejsc parkingowych

OFERTA

 • wybrane
 • sprzedane
 • rezerwacja

Mieszkanie M-
- m2
- pokojowe

  Zarezerwuj

  tel. (+48) 572 323 803

  Pobierz PDF

  ściągnij karte mieszkania

  NOWE STAWKI

  Wygodne i komfortowe lokale utrzymane w nowoczesnej stylistyce. W budynku znajdują się mieszkanie zaprojektowane zarówno dla par, rodziny z dziećmi, jak i osób, które szukają dla siebie nieco samotności. Każdy apartament to inwestycja na lata w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum. Budynek znajduje się bardzo niewielkiej odległości od głównej arterii miejskiej.

  W zasadzie z ul. Młodzieżowej jest wszędzie blisko. Zdecydowanie jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania.

  - mieszkania

  - kondygnacje

  - miejsc parkingowych

  KONTAKT

  Zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym i działem sprzedaży

  BUDOWNICTWO

  DZIAŁ HANDLOWY
  ul. Bukowa 27, 87-100 Toruń

  tel. (+48) 605211346
  mail: kontakt@bud-west.com

  DEWELOPER

  BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
  ul. Bukowa 27, 87-100 Toruń

  tel. (+48) 572323803
  mail: mieszkania@bud-west.com

  BUD-WEST Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. Nieszawska 12
  87-100 Toruń

  REGON: 363780608
  NIP: 9562316078
  KRS: 0000603269